Jõulueelsed askeldused

Kabala Lasteaias-Põhikoolis õpib algklassides 29 õpilast. Meid on parasjagu nii palju, et tunda ennast mõnusalt ja koos põnevaid asju ette võtta. Koos tegutsedes kasvame hoolivateks ja kaaslastega arvestavateks inimesteks. Ühistegevused aitavad esimese klassi õpilastel koolieluga kohaneda ja koolikaaslastega sõbraks saada.
Aastate jooksul on välja kujunenud palju traditsioonilisi ettevõtmisi. Et ühiselt aega veeta, on kooli oodatud kõik pereliikmed. Tore on, kui osaleb terve pere, nii suured kui väikesed.
Teisipäeva õhtupoolikul kogunesimegi taas koolmajja, et valmistada midagi kaunist ja põnevat jõuludeks. Valmis oli seatud neli erinevat töötuba: käbidest meisterdamine, lumekuulide valmistamine, küünlalaternate silikoonitamine ja õnneämblike nikerdamine. Siinkohal suur tänu õpetaja Jannele, kes meile appi tuli! Osavõtjaid oli mõnusalt palju, kõigile jätkus lusti koostegemisest, valmisid vahvad jõulukaunistused, tunti rõõmu koosveedetud ajast ning uutest oskustest midagi oma kätega valmistada.
Mõnusat, piparkoogihõngulist jõuluaega kõigile!
Õpetajad Hele, Kaia, Anu

Pildigalerii

 

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s