3×3 korvpallivõistlused koolis

Teisipäeval, 25. aprillil korraldasime 1.-5. klassile 3×3 korvpallivõistluse. Kui kõik olid jõudnud koguneda, siis seletasime võistlejatele reegleid, mille järgi mängitakse. Kui reeglid said seletatud, kutsusime kaptenid ette. Seekord valisid kaptenid ise endale meeskonna.  Võistkonnad said valitud ning mäng võis alata. Mäng toimus korraga kahe platsi peal, ühe platsi peal olin kohtunik mina, teise platsi peal Kevin. Õpilased mängisid hästi ja kohtunikutöö polnud eriti raske. Kui mäng lõppes, võtsime kaptenitelt allkirjad, et nad on skooriga nõus. Kui allkirjad kogutud, siis kutsusime järgmised meeskonnad platsile harjutama ning ise läksime tulemust protokolli kandma.
Kõik võistkonnad olid tublid ja võtsid julgelt osa. Tulisest lahingust väljus lõpuks võitjana Kristo meeskond.
Oli tore päev, kõik mängisid innukalt kaasa ning olid rõõmsad.  Loodame, et 3×3 korvpall saab koolis üheks lõbusaks ja toredaks traditsiooniks.
Meie kohtunikutöö oli suhteliselt kerge. Me märkisime punkte ja noomisime, kui keegi tegi suurema vea. Üldiselt vigu ei tehtud. Varem arvasin, et kohtunikutöö on raskem, aga ei olnudki nii hull, kui arvasin. Tahaksin olla veel pallimängude võistlustel kohtunik, sest see töö hakkas mulle päris meeldima.
Suur tänu õpetaja Reedale, kes aitas meid selle päeva korraldamisel. Täname ka pealtvaatajaid, kes elasid suure rõõmuga kaasa.
Hardi, 7. klass

Reedel, 28. aprillil oli 3×3 korvpallivõistlus 6.-9. klassi poistel ja tüdrukutel. Alustasime siis nii, et tutvustasime reegleid, et keegi vigu ei teeks ja seda, kes millisel platsil mängib. Olime ise kohtunikud ja õppisime kohtunikutööd, samas saime ka ise mängida ja võita, mis oli tore!
Poisid mängisid väga vahvalt ja võitluslikult ning sai korralikult higistada.  Seekord võitis Kevini meeskond.
Tüdrukute mäng oli sõbralik ja võitluslik. Võitis Jette tiim. Pärast, kui tüdrukud ära mängisid, tuli kaks emade tiimi, kes mängisid tüdrukute esimese ja teise kohaga. Emad 2 ja tüdrukute teine tiim mängisid viiki. Emad 1 aga võitsid tüdrukute esimest tiimi.
Vaatajaid oli päris palju. Saime kogemusi koostöö tegemises ja julgust. Päev oli üldiselt tore ja lõbus. Siiski mõned inimesed käitusid oma meeskonnakaaslastega ebaviisakalt, mille tõttu kaks õpilast lahkusid. Suutsime  keerulise olukorra lahendada ja leida asendusmängijad.
Kõik võistlejad said diplomi ja kommi, esikoha võitjad said suure šokolaadi.
Kevin, 7. klass

Killukesi võistluspäevast:

 

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s